Stagiu Suzuki - 12-14 mai 2017

inapoi la lista cu galerii foto

In perioada 12-14 Mai 2017 Clubul nostru a fost reprezentat de Antrenorul Costica Ursac impreuna cu cei 4 sportivi, Paun Beatrice, Grigore Cristian, Murgociu Sebastian si Ion Denisa la Stagiul anual S.K.I. desfasurat la Fagaras si care anul acesta a fost sustinut de Sensei  Ryusho Suzuki -7 Dan. A fost un seminar de exceptie, foarte interesant din punct de vedere tehnic, cu noi abordari ale tehnicilor predate si cu o noua viziune a karate-ului.

La acest seminar sportivii Grigore Cristian si Paun Beatrice au sustinut examen de grad Shodan care a fost promovat cu brio. Multumim organizatorilor pentru eveniment si asteptam sa ne revedem anul viitor la seminar.

 

Psiholog Bun mobila la comanda

Folosim cookie-uri! Navigand in continuare, iti exprimi acordul pentru folosirea acestora.
Afla mai multe detalii aici.

Accept cookies din acest site.