Campionatul European SKIEF - Cehia 2017

inapoi la lista cu galerii foto

Un eveniment important la care si clubul nostru cu cei 4 sportivi, Grigore Cristian, Paun Beatrice, Murgociu Sebastian si Ion Denisa, a facut parte din lotul Romaniei pentru Campionatul European S.K.I.F. care s-a desfasurat in Cehia.

O prestatie buna a sportivilor nostri insa din pacate sansa nu a fost si de partea lor. O participare meritorie, cu multe sacrificii, cu multa munca si daruire insa intorsi acasa cu usoara dezamagire dar cu bucuria imensa a participarii si a castigului unei importante experiente. Per ansamblu echipa Romaniei formata din 57 sportivi a reusit sa obtina 1 medalie de aur, 6 medalii de argint si una de bronz.

Felicitari sportivilor nostri si intregii echipe a Romaniei pentru imaginea creata la acest Campionat European.

Psiholog Bun mobila la comanda

Folosim cookie-uri! Navigand in continuare, iti exprimi acordul pentru folosirea acestora.
Afla mai multe detalii aici.

Accept cookies din acest site.