Campionatul National SKI - aprilie 2017

inapoi la lista cu galerii foto

Sambata 01 Aprilie 2017 Clubul nostru a participat cu o echipa de 16 sportivi,  la Campionatul National S.K.I. care s-a desfasurat anul acesta la Brasov. O buna organizare a evenimentului de catre Clubul Sportiv Aiki Brasov si o buna prestatie a sportivilor nostri la competitie.
Rezultatele au fost multumitoare la acest eveniment si ne putem mandri cu 3 locuri I, 7 locuri II si 11 locuri III.  Felicitari gazdelor pentru buna organizare a evenimentului, felicitari sportivilor pentru rezultatele obtinute. Mult succes la evenimentele viitoare.

Psiholog Bun mobila la comanda

Folosim cookie-uri! Navigand in continuare, iti exprimi acordul pentru folosirea acestora.
Afla mai multe detalii aici.

Accept cookies din acest site.